PRZEMEX Lublin

doczyszczanie powierzchni pojazdami czyszczącymi

Zatrudniając ekipę sprzątającą lub podejmując decyzję o rozpoczęciu współpracy z zewnętrznym zespołem specjalistów, na pewno wymagasz najwyższej jakości i spełnienia oczekiwanych standardów. Sprzątanie biura teoretycznie może wydawać się proste. W praktyce jest to o wiele bardziej czasochłonne i wymagające, niż większość zleceniodawców i pracodawców myśli – zwłaszcza jeśli zachowanie precyzji odgrywa najważniejszą rolę.

Pamiętaj jednak, że sprzątanie biurowców to zaledwie wierzchołek możliwości oferowanych przez profesjonalną firmę sprzątającą. Czym więc powinna się ona charakteryzować? Sprawdź, nim podejmiesz ostateczną decyzję.

Profesjonalna firma sprzątająca, czyli perfekcja w dążeniu do celu i zakres działań

Dbałość o szczegóły jest zachowaniem odróżniającym zaangażowanych ekspertów od amatorów. Zadbana i czysta firma to Twoja wizytówka – zarówno przed pracownikami, jak i klientami. Warto więc zainwestować we współpracę z doświadczoną ekipą, która zapewni Ci perfekcyjne rezultaty pracy.

Do zakresu usług specjalistów zaliczamy:

  • pranie (dywanów, wykładzin, kanap i foteli),
  • sprzątanie (biur, magazynów, mieszkań, firm, hal przemysłowo-produkcyjnych, obiektów publicznych, terenów zielonych itp.)
  • mycie i czyszczenie (okien, posadzek i kostki brukowej),
  • dezynfekcja pomieszczeń,
  • doczyszczanie pobudowlane.

Oczywiście powyższa lista jest wyłącznie przykładowa. Masz nieszablonowe zlecenie i nie wiesz, czy oferta firmy sprzątającej obejmie taki rodzaj działań? Skontaktuj się z zespołem ekspertów PRZEMEX telefonicznie lub mailowo. Otrzymasz ofertę i wszystkie odpowiedzi na swoje pytania lub wątpliwości.

Wysokiej klasy środki czystości

Profesjonalne preparaty czyszczące to silna chemia przemysłowa, która poradzi sobie z każdym problemem. Należy jednak zaznaczyć, że używanie jej wiąże się ze stosunkowo dużą odpowiedzialnością. Zawsze należy dostosowywać się do instrukcji obsługi i zaleceń producentów, co w warunkach domowych może nie być najprostsze. Doświadczeni pracownicy firm sprzątających posiadają jednak stosowne umiejętności i odpowiednią wiedzę. Dzięki temu zapewniają oni satysfakcjonujące efekty i brak ryzyka dla zdrowia (swojego i pozostałych osób w budynku), wyposażenia oraz otoczenia.

Pamiętaj, że stosowanie środków czystości i profesjonalnej chemii powinno odbywać się również poza kontaktem osób trzecich. Skład przemysłowych preparatów potrafi być silnie żrący, co z kolei prowadzi do dyskomfortu lub nieco poważniejszych konsekwencji (np. zawrotów głowy i wystąpienia reakcji alergicznej). Należy więc zadbać o odpowiednią wentylację sprzątanych pomieszczeń.

Innowacyjne narzędzia oraz akcesoria

Każda profesjonalna firma sprzątająca powinna zadbać o wyposażenie swoich pracowników w narzędzia i zestaw akcesoriów, które zapewniają im wysoki poziom efektywności realizowanych celów. Środki czyszczące to nie wszystko, czego oni potrzebują. Standardem jest zestaw do mycia podłóg, okien i mebli. Do tego dojść mogą urządzenia przemysłowe, takie zamiatarki (umożliwiające dynamiczne czyszczenie parkingów, podjazdów i obiektów o ponadprzeciętnej powierzchni), szorowarki i polerki. Wracając jednak do samych biur, samo pranie dywanów i tapicerki foteli/kanap jest niemożliwe bez urządzeń przystosowanych do tego typu działań.

Odkurzacze piorące to definitywnie podstawowy element wyposażenia pozwalający na czyszczenie dywanów, który pozwala pozbyć się poważniejszych zabrudzeń (np. plam i kurzu, który wniknął głęboko we włókna dywanu) i mikroorganizmów (np. bakterii). W przypadku obiektów o dużym metrażu, koniecznością jest stosowanie odkurzaczy przemysłowych. Czy dla 1-2 prań w ciągu roku, warto zainwestować kilka tysięcy złotych? W dużej mierze zależy to od powierzchni obiektu, lecz zazwyczaj współpraca z zewnętrzną firmą sprzątającą jest o wiele bardziej opłacalna.

Zaufaj doświadczeniu i umiejętnością

Specjaliści z wieloletnim doświadczeniem widzieli już niemal wszystko. Dzięki temu są oni w stanie poradzić sobie z każdym problemem – niezależnie od tego, czy zlecenie dotyczy firmy magazynowej, hali produkcyjnej, biura, biurowca, czy domu prywatnego. Dysponują oni również ww. narzędziami. Efektywna realizacja powierzonych zadań nie powinna więc stanowić dla nich wyzwania.

Wiesz już, jakie wsparcie może zaoferować profesjonalna firma sprzątająca? Lublin to Twoja okolica i szukasz tutaj specjalistów, którzy zapewnią najwyższą jakość usług? PRZEMEX jest zatem odpowiedzią na Twoje potrzeby. Przejdź do zakładki Oferta i sprawdź, co mamy do zaoferowania. Brakuje tam usług, które Cię interesują? Do każdego zlecenia i klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Z przyjemnością odpowiemy więc na Twoje pytania i znajdziemy tzw. złoty środek. Zadzwoń lub napisz już teraz.