PRZEMEX Lublin

O NAS

Wszystko, co chcecie

o nas wiedzieć

czyszczenie powierzchni podłogowych pojazdem

KIM JESTEŚMY?

0
Rok założenia
ponad 0 tys.m2
Obsługiwane
0
Klientów

Jesteśmy lubelską firmą zajmującą szeroko rozumianymi systemami utrzymania higieny w budynkach, jak również na terenach zielonych.

Działamy na rynku od 10 lat, w 15 miastach oraz w 5 województwach, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zaczynaliśmy od usług specjalistycznych, takich jak maszynowe pranie wykładzin, zabezpieczanie posadzek oraz doczyszczanie po budowie. Z czasem zaczęliśmy świadczyć usługi ciągłego utrzymania czystości w nieruchomościach, jak i na terenach do nich przylegających.

Nasi klienci doceniają współpracę z nami, ponieważ na ich życzenie jesteśmy w stanie zrealizować niemal każdą usługę związaną z nieruchomością. Zapewniamy artykuły higieniczne, wyposażenie łazienek oraz innych pomieszczeń w budynkach. W rodzimym mieście naszej firmy na stałe świadczymy usługi dezynfekcji w Centrum Dystrybucyjnym Stokrotka oraz dbamy o utrzymanie czystości w Zarządzie Dróg i Mostów w Lublinie.

Działamy na rynku od 10 lat, rozpoczynaliśmy od świadczenia specjalistycznych usług takich jak maszynowe pranie wykładzin, zabezpieczanie posadzek oraz specjalistyczne doczyszczanie po budowie.Po zyskaniu w oczach klientów zaczęliśmy świadczyć usługi ciągłego utrzymania czystości w nieruchomościach, jak i na terenach do nich przylegających. Zdobyte doświadczenie przekłada się na jakość oraz kompleksowość naszych usług.

Wierzymy w moc współpracy i budowania sieci kontaktów, co pozwala nam na szybką reakcję w sytuacjach kryzysowych, wymagających interwencji specjalisty np. elektryka lub hydraulika. Dbamy także o elastyczne podejście do każdego zagadnienia przedstawionego przez klienta. Każdą nową współpracę rozpoczynamy od ustalenia indywidualnego zakresu czynności.

 

Świadczymy usługi ciągłego utrzymania czystości w nieruchomościach, zakładach przemysłowych, biurach, magazynach oraz terenach do nich przylegających. W ramach świadczonego serwisu dostarczamy wszelkie niezbędne materiały i sprzęt do realizacji każdej usługi.

 

Preparaty chemiczne i akcesoria, z których korzystamy to certyfikowane środki czystości, przeznaczone do specjalistycznego użytku. Są to profesjonalne i sprawdzone towary o ugruntowanej pozycji na rynku, zapewniające utrzymanie czystości w dowolnym pomieszczeniu.

 
czyszczenie podłogi w biurowcu

ZADBAMY O CZYSTOŚĆ
JAK NIKT INNY

ręce doczyszczanie

DOŚWIADCZONA EKIPA

spray doczyszczanie
JAKOŚĆ ŚRODKÓW
odkurzacz doczyszczanie
SPRAWDCZONY SPRZĘT
medal doczyszczanie
POTWIERDZONA SKUTECZNOŚĆ
liście doczyszczanie
TROSKA O ŚRODOWISKO

GALERIA

SPRAWDŹ

Co możemy zrobić dla Ciebie

i porządku wokół